Home » יתרונות השתלת שיניים

יתרונות השתלת שיניים

  • by

צוות השתלות השיניים שלנו יספק לכם מענה ארוך טווח לבעיית חיוך מוחלש עקב שיניים חסרות, ותחוו שיפורים דרמטיים ביכולת הלעיסה, ביציבות השיניים ובנוחות הכללית. שימו לב שכל מקרה שונה, כך שנוכל לספק לכם מסגרת זמן מדויקת יותר במהלכה החלפת שיניים תפנה אליכם לייעוץ.

גשר דנטלי דורש שתי שיניים בריאות בדרך כלל לתיקון

בהשוואה להשתלות שיניים, זו לא דרך אידיאלית להחליף שיניים חסרות. גם אם חסרה רק שן אחת, המראה האסתטי לטווח ארוך של השן החלופית הנתמכת על ידי השתל הוא בדרך כלל טוב בהרבה מהגשר המסורתי הנתמך בשן. הדבר חשוב במיוחד כאשר כל השיניים חסרות, מכיוון שאם לא מחדירים שתלים לשמירה על רמת העצמות, השליש התחתון של הפנים יתמוטט בדרך כלל. שתלים דנטליים משמרים את רקמת השיניים הטבעית ומונעים את הצורך לקצץ שיניים סמוכות לגשרים מסורתיים.

שתלים דנטליים גם עוזרים לבנות מחדש את מבנה הלסת מכיוון שהם יכולים להפחית את הלחץ על המבנה הנותר של חלל הפה/שן ולהגן על רקמת השן הטבעית

כמו גם להפחית את ספיגת העצם ופירוק הגורמים לגובה הלסת. להפחית. למעשה, כל עוד אתם שומרים על היגיינת פה טובה, השתלות שיניים יכולות להחזיק מעמד לכל החיים, מה שאומר שאתם צריכים לעבור רק טיפול החלפת שן אחת ותרוויחו כל החיים. הקפידו על היגיינת שיניים טובה, השתל שלכם יחזיק מעמד לכל החיים, אך לאחר הלבוש יש להחליף את הכתר על השתל כל 15 שנים בערך.

למעט תותבות נשלפות על שתלים

תותבות על שתלים ניתנות לניקוי בעזרת מברשת וחוט דנטלי. אתה מצחצח ומצחצח שיניים בלי להסיר אותן, בדיוק כמו השיניים הטבעיות שלך. אחד היתרונות הגדולים ביותר של שתלים דנטליים הוא שהם מתנהגים כמו שיניים טבעיות, ומספקים חוזק ופונקציונליות שאין כמותם לשחזורים אחרים. מכיוון שתלי שיניים מחליפים את שורש השן, הם יוצרים את היציבות הדרושה לתמיכה בלסת ויש להם שיניים חזקות הרבה יותר שנשארות במקומן ולא זזות.
על מנת לשמוע עוד פרטים נוספים בתחום של יתרונות השתלת שיניים והשתלות שיניים ברחובות באפשרותך לבדוק כאן: dental-clinics.co.il

זה הכי מתאים לשיניים אמיתיות

העיצוב של שתלים דנטליים דומה לשיניים הטבעיות במראה, בתחושה ובתפקוד, כך שתוכלו לסמוך על החיוך שלכם. לכן, בחירה בשתלים במקום שיניים חסרות או שיטות שיקום פחות עמידות (כמו גשרים או כתרים) תגרום לך להרגיש טוב. לאחר שהשיניים והחניכיים שלך נרפאו, אתה יכול לאכול ולדבר מבלי לדאוג לאבדן שיניים תותבות ולצחצח כרגיל.

בין אם מדובר בתחליף לשן אחת או יותר

שתלים הם פתרון חשוב לשיקום ותחזוקה של בריאות השיניים. אם חסרה לך שן אחת או יותר, או אם יש לך שיניים שבורות או נרקבות שעלולות להיות בלתי הפיכות, שתלים הם בדרך כלל הפתרון. אם לא נוח לך להשתמש בתותבת, בתותבת חלקית או בגשר, טכנולוגיית ההשתלה עשויה להיות שימושית. מטופלי שתלים בכל גיל ושתלים יכולים להיות הבחירה הנכונה עבור כל מי שחסרה לו שן אחת או יותר עקב טראומה, מחלה או עששת.

הם נוחים במיוחד למטופלים שאינם יכולים עוד ללבוש שיניים תותבות נשלפות

עם זאת, אם אתם מתאימים להשתלות שיניים, הם אחד הטיפולים הטובים ביותר; הם מגוונים, עמידים ופועלים לשיקום השיניים תוך הגנה על בריאות הפה בטווח הקצר והארוך. הם יכולים גם להיות בחירה מצוינת עבור בני נוער כאשר התפתחות הפנים והצמיחה שלהם הסתיימו.

אם יש לך שאלות נוספות לגבי שירותי שיקום שיניים כגון שתלים

אנא צור איתנו קשר ב-OaConnor Dental Care. כדי לברר לגבי אפשרויות הטיפול המתאימות ביותר לצרכי בריאות הפה האישיים שלך, צור קשר עם מרפאת השיניים שלנו בניו פילדלפיה, אוהיו בטלפון (330) 969-6343. אנו משרתים מגוון רחב של שירותי רפואת שיניים, מעששת פשוטה ותיקוני שתל בודד ועד לשחזורים מורכבים יותר ותותבות השתלות של כל הפה.

לשתלים יש מוניטין של תוצאות אמינות ומוצלחות לטווח ארוך ולעתים קרובות הם נחשבים ל"צפויים יותר" מטיפולים אחרים או תחליפים לשיניים חסרות

כולל גשרים, מכשירים נשלפים וטיפול חוזר בטיפולי שורש כושלים (אנדודונטיה) . עם הטיפול והתחזוקה הנכונים, השתלים מחזיקים מעמד זמן רב כמו שיקום שיניים קונבנציונלי, עם תוצאות צפויות.

החלפת שיניים חסרות בכתרים/גשרים שתלים אינה משפיעה על שיניים טבעיות סמוכות

מה שאומר שהשיניים הנותרות לא ייפגעו או יפגעו. אם רק יש לך רווח בין השיניים, השתלים מספקים משטח שהלשון שלך יכולה ללחוץ עליו בזמן שאתה מגבש מילים, מה שמקל על השיחה באופן מיידי. מכיוון ששיניים הנתמכות בשתל מחוברות היטב לשתלים, תותבות הנתמכות בשתל לא דורשות דבקים.

עם זאת

ייצור גשרים מחייב שיניים בריאות בצמוד לשן חסרה או שיניים חסרות ברציפות להיות מותאמות לעיגון כתרים. לא יכולים להיווצר חורים בכתר ששוחזר על שתל או בשן חלופית. ביצוע עבודת שיניים על שיניים בריאות לעולם אינו אידיאלי מכיוון שהוא יכול להחליש את השיניים הללו.

בנוסף

ישנן בעיות ברורות: מראה ירוד ואובדן הערכה עצמית הנגרמים כתוצאה מהעדר שן אחת או יותר. השתלת שיניים תמיד צריכה להיחשב כתחליף לשן פגומה או חסרה. שתלים דנטליים המשמשים את רוב רופאי השיניים הם בצורת שורש; כלומר בעצם מדובר בהחלפת שורש שן או החלפה המשמשת להחלפת השורשים הטבעיים של השיניים באזורי הפה בהם חסרות שיניים.

מכיוון שתלי שיניים מעוגנים בלסת באמצעות עמוד טיטניום המחליף את שורש השן

הם מאפשרים לך לנשוך פחות או יותר באותו כוח שהיית משתמש בשיניים הטבעיות שלך. אפשרויות אחרות להחלפת שיניים פשוט אינן יכולות לחקות את התחושה של שורשי שיניים, ולכן הם לא נראים בטוחים או טבעיים כמו שתלים. היציבות המוגברת הזו עוזרת לשתלים להרגיש בדיוק כמו שיניים טבעיות, עד כדי כך שסביר להניח שתשכחו שגם הם שם. שיניים חלופיות הנתמכות בשתל דומות לשיניים טבעיות מכיוון שהן מחוברות בחוזקה לעצם הלסת.

בניגוד להליכים דנטליים אחרים, שתל מחליף את שורש השן, לא רק כתר. העצם נצמדת לשתל, ומספקת בסיס מוצק ללעיסה טבעית. המתכת ממשיכה לעורר את צמיחת העצם סביבה לאורך כל חיי השתל.

תוך

כדי ריפוי, הלסת מתרחבת סביב עמוד המתכת המושתל, ומחברת אותו בחוזקה ללסת. לאחר הצמדת השתל לעצם הלסת, מחבר קטן הנקרא אבוטמנט מחובר לעמוד כדי להחזיק היטב את השן החדשה. לאחר מכן מוחדר שתל השורש של השן, שהוא עמוד טיטניום קטן, לתוך השקע הגרמי של השן החסרה. מכיוון שהשתל מחליף את השורש וגם את השן ומנרמל את הלעיסה, הוא מספק את הגירוי הדרוש לצמיחת עצם טבעית.

הרווח של שן חסרה יכול להוביל לעקירה של שיניים סמוכות לכיוון הרווח

הפער בין השיניים החסרות עלול לגרום לשיניים סמוכות לנוע בצורה עקומה לעבר החלל הריק, וכתוצאה מכך שינוי במיקום הרגיל שלהן, המשפיע על יכולת הלעיסה, הנשיכה והמראה שלך.